Limon Reçeli Ev Yapımı 450 Gr
Limon Reçeli Ev Yapımı 450 Gr
Fiyat: 90.00 TL
Kategori: Tatlı & Bal & Reçeller
Kategori: Reçeller
Marka: Turunç Gıda
Ürün Kodu: TRNCG18426
Stok Durumu: 5
Miktar:- +  
Bu ürün hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Ev Yapımı Limon Reçeli 450 Gr.

Limon Reçeli Doğal, Katkısız Bir Üründür. Geleneksel Yöntemlerle Üretilmiştir.

Reçel Mevsimindeki Meyvelerin, Dalından En Tazesi Tek, Tek Seçilerek, Odun Ateşinde Yapılmıştır. Hiçbir Koruyucu Boya Ve Katkı Maddesi İçermeyen Ürünlerimiz Tamamen Doğal Meyvelerden Üretilmiştir.

Limon Reçelinin Kavanozunun Kapağını Açtığınız Da Meyvenin Kokusunu Alacağınız Tamamen Doğal, Geleneksel Yöntemlerle Üretilmiştir. Limon Reçeli Doğal Olması Sebebiyle Oldukça Sağlıklıdır.

Geleneksel Yöntemlerle Hazırlanan Limon Reçeli Takribi %90 Oranında Meyve Bulunmaktadır.

Limon Başlı Başına Bir Şifa Kaynağıyken Limon Kabuğu Mucizesi Göz Ardı Edilmekte. Oysa Atalarımız Vitamini Kabuğunda Diye Boşuna Dememiş. Limon Kabuğunu İçeriğindeki C Vitamini, Kalsiyum, Potasyum Ve Zengin Lif Bakımından Limon Suyundan 5-10 Kat Daha Zengindir. Ayrıca Limon Kabuğu İçeriğinde Limon Yağı, Sitrik Asit, Malik Asit, Hesperidin, Pektin Bulundurur.

Rengine, Kokusuna Ve Tadına Hayran Kalacaksınız. Reçellerimizi İster Kahvaltıda Ekmeğinizin Üzerine Sürün, İsterseniz Tatlı Tariflerinizde, Cheesecakelerinizde, Turtalarınızda Ve Dondurmalarında Kullanın. Rengi Ve Lezzeti İle Büyüleyen Limon Kabuğu Reçeli Bir Dilim Ekmek Üzerine Konuk Olmak İçin Sabırsızlanıyor.

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi