Çilek Reçeli Ev Yapımı 800 Gr
Çilek Reçeli Ev Yapımı 800 Gr
Fiyat: 180.00 TL
Kategori: Tatlı & Bal & Reçeller
Kategori: Reçeller
Marka: Turunç Gıda
Ürün Kodu: TRNCG151
Stok Durumu: 6
Miktar:- +  
Bu ürün hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Çilek Reçeli:

Kahvaltıların Vazgeçilmezi Reçellerden Olan Çilek Reçeli Mis Kokusu Ve Lezzetli Tadıyla Hep Tercih Edilen Olmuştur. Annemizin Ya Da Büyüklerimizin Yaptığı Çilek Reçeli Doğallığıyla Soframıza Ayrı Bir Tat Katmıştır. Çocuklarında Bayılarak Tükettiği Çilek Reçeli Tereyağı İle Birlikte Tam Biz Ziyafet Şenliği Oluşturmaktadır. Eğer Sizde Kahvaltınızda Çilek Reçeli Görmek İstiyorsanız

Reçellerimizin Üretiminde Kullandığımız Meyveler Doğrudan Mevsiminde, Taze Olarak Dalından, Müstahsilden (Üreticiden) Temin Edilmektedir. Alımı Yapılan Meyveler 2-6 Saat İçerisinde Bahçeden (Tarladan) İşletmemize Sevk Edilmektedir.

İşletmeye Giren Meyveler Aynı Gün İçerisinde Ayıklanıp Yıkanarak Üretime Alınmaktadır. Üretim Aşaması Tamamen Ev Tipi Yapılmakta Olup, Özel Kazanlarda Üretilen Reçellerimiz, Ninelerimizin Tecrübelerinden Lezzet Almaktadır. Reçellerimizin Üretiminde Sadece Yerli Kristal Toz Şeker Kullanılmakta Olup Hiçbir Yapay Tatlandırıcı, Glikoz Ve Türevleri Kullanılmamaktadır. Ayrıca Reçellerimizde Renk,Koku, Kıvam Verici (Pektin,Jelatin V.B.) Gibi Katkıların Yanı Sıra Potasyumsorbat,Sodyumbenzoat Gibi Raf Ömrünü Uzatan Kimyasallar Bulunmamaktadır.

reçellerimiz tarladan mutfağa doğallık ilkemize bağlı olarak çalışmaktayız.

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi