Yeşil Zeytin Halhalı Sağlam 2 Kg
Yeşil Zeytin Halhalı Sağlam 2 Kg
Fiyat: 400.00 TL
Kategori: Zeytin & Zeytin Yağları
Kategori: Zeytin Çeşitleri
Marka: Turunç Gıda
Ürün Kodu: TRNCG6378
Stok Durumu: 879
Miktar:- +  
Bu ürün hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Doğal Taşlanmış-Kırılmamış Yeşil Zeytin

Yöresinin En Gözde Zeytinlerinden Biridir. Yağ Oranı Yüksek Olduğundan Hem Sofralık Olarak Menülerimizi Zenginleştirmekte Hem De Yağlık Olarak Yemeklerimize Tat Vermektedir.  Ayrıca Tatlandırıldığında Kendine Özgü Bir Lezzet Meydana Gelir, Bu Da Yöresel Zeytin’in Sofralarda Geniş Oranda Yer Bulmasını Sağlamıştır.

Fotoğraflarda Görülen Tatlanmış Kahvaltılık Kırma Yeşil Zeytin; Kaya Tuzu İlaveli Suyu İle Tüm Sene Boyunca Bozulmadan Tüketebilirsiniz. Bu Organik Yeşil Zeytinin Mutlaka Denemelisiniz. Kahvaltınızı Süsleyen Ve Olmazsa Olmazlarınız Arasına Girecektir. Özel Ambalajı İle Kapınıza Kadar Dökülmeden Size Ulaşacaktır.

Kullanımı;

Günlük Tüketebileceğiniz Kadar Kaptan Çıkarıp Suyu İle Yıkayıp Tuz Oranını Azaltabilirsin.

Üreticiden Sofralara Kadar Uzanan Süreçte Ürettiklerimizin En Sağlıklı Biçimde Korunarak, Kaliteli Ve Güvenilir Bir Şekilde Sizlere Ulaşması Hedefi İle Hatay'da Ürünlerinin, Milyonlarca Kişinin Öncelikli Tercihi Olmayı Hak Etmesi İçin Gayret Ediyoruz. Aldığınız Ürün Sizlere Ulaştığında Ürünü Muhafaza Ve Saklama Koşullarına Uyarak Saklanmalıdır. Aldığınız Ürünü Uzun Süre Saklayarak Tüketebilirsiniz..

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi